odtrucia alkoholowe łódź ODTRUCIA
ALKOHOLOWE
57 20 20 997
pjratmed@gmail.com

Odtruwanie alkoholowe Łask i okolice

odtrucia poalkoholowe lask

Choroba alkoholowa jest problemem, z którym bardzo trudno poradzić sobie samemu. Jako osoba, która dogłębnie zna ten problem, oferuję wsparcie i pomoc, a także wykonanie odtrucia alkoholowego. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

Dojeżdżam do pacjentów do miejscowości Łask i okolic, aby wykonać odtrucie alkoholowe zarówno w domu, jak i w innym wskazanym mi miejscu. Swoją pomoc oferuję przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pracuję także w niedziele i święta, zatem wystarczy skontaktować się ze mną pod numerem telefonu podanym na stronie.

Odtrucia alkoholowe – pomoc i wsparcie

Podczas każdej wizyty, oprócz odtruwania poalkoholowego wykonuję także badanie EKG, które następnie ocenia Lekarz KARDIOLOG. W przypadku stwierdzenia przez niego nieprawidłowości, przekazuję pacjenta (za jego zgodą) pod opiekę służb ratunkowych.

Dla zainteresowanych pacjentów z Łasku i z okolic, zapewniam także darmowe konsultacje, które mają na celu zachęcić chorego do podjęcia kroków ku rozwiązaniu problemu alkoholowego.

☎ 57 20 20 997

Zapraszam serdecznie.

Odtrucia alkoholowe Poddebice Odtrucia alkoholowe Brzeziny Odtrucia alkoholowe Radomsko Odtrucia alkoholowe Tomaszow Mazowiecki Odtrucia alkoholowe Łask Odtrucia alkoholowe Zduńska Wola Odtrucia alkoholowe Łowicz
Odtrucia alkoholowe Opoczno Odtrucia alkoholowe Kutno Odtrucia alkoholowe Piotrków Trybunalski Odtrucia alkoholowe Skierniewice Odtrucia alkoholowe Sieradz Odtrucia alkoholowe Uniejów Odtrucia alkoholowe Łęczyca