odtrucia alkoholowe łódź ODTRUCIA
ALKOHOLOWE
57 20 20 997
pjratmed@gmail.com

Odtrucia alkoholowe Łęczyca i okolice

odtrucia poalkoholowe leczyca

Jestem osobą, która posiada niezbędną wiedzę do niesienia pomocy pacjentom borykającym się z problemem alkoholowym. Służę zarówno swoim doświadczeniem, jak i posiadaną wiedzą. Wykonuję odtrucia alkoholowego z dojazdem do pacjenta do miejscowości Łęczyca i okolic.

Odtrucia poalkoholowe u pacjenta

W ramach usług, które świadczę, wykonuję odtruwanie alkoholowe, zarówno w domu, jak i w każdym miejscu na terenie Łęczycy i okolic, w którym znajduje się pacjent.

Jestem dostępny przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Służę swoją pomocą również w niedziele i święta. Podczas wizyty, oprócz odtrucia poalkoholowego, wykonuję także badanie EKG, które następnie ocenia Lekarz KARDIOLOG. W przypadku stwierdzenia przez niego ewentualnych nieprawidłowości, przekazuję pacjenta (za jego zgodą) pod opiekę służb ratunkowych.

☎ 57 20 20 997

Serdecznie zapraszam do skontaktowania się ze mną telefonicznie.

Odtrucia alkoholowe Poddebice Odtrucia alkoholowe Brzeziny Odtrucia alkoholowe Radomsko Odtrucia alkoholowe Tomaszow Mazowiecki Odtrucia alkoholowe Łask Odtrucia alkoholowe Zduńska Wola Odtrucia alkoholowe Łowicz
Odtrucia alkoholowe Opoczno Odtrucia alkoholowe Kutno Odtrucia alkoholowe Piotrków Trybunalski Odtrucia alkoholowe Skierniewice Odtrucia alkoholowe Sieradz Odtrucia alkoholowe Uniejów Odtrucia alkoholowe Łęczyca