odtrucia alkoholowe łódź ODTRUCIA
ALKOHOLOWE
57 20 20 997
pjratmed@gmail.com

Odtrucia poalkoholowe Opoczno i okolice

odtrucia poalkoholowe skierniewice

Posiadam niezbędną wiedzę do niesienia pomocy osobom borykającym się z problemem alkoholowym. Służę zarówno swoim doświadczeniem, jak i posiadaną wiedzą. Zapewniam wykonanie odtrucia alkoholowego z dojazdem do pacjenta do miejscowości Opoczno i okolic.

Odtrucia poalkoholowe

W ramach usług, które świadczę, wykonuję odtruwanie alkoholowe, zarówno w domu, jak i w każdym miejscu na terenie Opoczna i okolic, w którym znajduje się pacjent.

Jestem dostępny przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Służę swoją pomocą także w niedziele i święta. Podczas wizyty, oprócz odtrucia poalkoholowego, wykonuję również badanie EKG, które następnie ocenia Lekarz KARDIOLOG. W przypadku stwierdzenia przez niego ewentualnych nieprawidłowości, przekazuję pacjenta (za jego zgodą) pod opiekę służb ratunkowych.

☎ 57 20 20 997

Bardzo serdecznie zapraszam do skontaktowania się ze mną telefonicznie.

Odtrucia alkoholowe Poddebice Odtrucia alkoholowe Brzeziny Odtrucia alkoholowe Radomsko Odtrucia alkoholowe Tomaszow Mazowiecki Odtrucia alkoholowe Łask Odtrucia alkoholowe Zduńska Wola Odtrucia alkoholowe Łowicz
Odtrucia alkoholowe Opoczno Odtrucia alkoholowe Kutno Odtrucia alkoholowe Piotrków Trybunalski Odtrucia alkoholowe Skierniewice Odtrucia alkoholowe Sieradz Odtrucia alkoholowe Uniejów Odtrucia alkoholowe Łęczyca