odtrucia alkoholowe łódź ODTRUCIA
ALKOHOLOWE
57 20 20 997
pjratmed@gmail.com

Odtruwanie alkoholowe Piotrków Trybunalski i okolice

odtrucia poalkoholowe piotrkow

Zachęcam do kontaktu ze mną osoby, które pochodzą z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Wykonuję odtruwanie alkoholowe z dojazdem do domu pacjenta.

Posiadam doświadczenie oraz wiedzę w kwestii odtruwania poalkoholowego. Problem alkoholowy również nie jest dla mnie obcym tematem, zatem służę pomocą każdemu, kto cierpi na tę chorobę.

Odtrucia alkoholowe z dojazdem

Służę pomocą przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, także w święta. Dojeżdżam do pacjentów do Piotrkowa Trybunalskiego i okolic, aby wykonać odtruwanie poalkoholowe. Podczas mojej wizyty wykonuję również badanie EKG. Wynik badania przekazuję do oceny Lekarzowi KARDIOLOGOWI i w razie stwierdzenia przez niego nieprawidłowości, pacjent (za zgodą własną) zostaje ewentualnie przekazywany w ręce służb ratunkowych.

☎ 57 20 20 997

Zapraszam serdecznie do kontaktu. Oprócz odtruwania alkoholowego służę także bezpłatnymi konsultacjami, które mają na celu pomóc choremu w rozwiązaniu problemu z alkoholem.

Odtrucia alkoholowe Poddebice Odtrucia alkoholowe Brzeziny Odtrucia alkoholowe Radomsko Odtrucia alkoholowe Tomaszow Mazowiecki Odtrucia alkoholowe Łask Odtrucia alkoholowe Zduńska Wola Odtrucia alkoholowe Łowicz
Odtrucia alkoholowe Opoczno Odtrucia alkoholowe Kutno Odtrucia alkoholowe Piotrków Trybunalski Odtrucia alkoholowe Skierniewice Odtrucia alkoholowe Sieradz Odtrucia alkoholowe Uniejów Odtrucia alkoholowe Łęczyca