odtrucia alkoholowe łódź ODTRUCIA
ALKOHOLOWE
57 20 20 997
pjratmed@gmail.com

Odtrucia poalkoholowe Skierniewice i okolice

odtrucia poalkoholowe skierniewice

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z usługą odtruwania alkoholowego, którą świadczę z dojazdem do pacjentów ze Skierniewic i okolic.

Jestem osobą, dla której problem alkoholowy jest tematem dobrze znanym. Zdobyte doświadczenie oraz wiedza, którą posiadam w kwestii choroby alkoholowej, pozwalają mi służyć pomocą i wykonywać odtruwanie alkoholowe.

Odtrucia poalkoholowe w domu

Każdy pacjent w potrzebie może skorzystać z mojej pomocy. Dojeżdżam do miejscowości Skierniewice i okolic, aby wykonać odtruwanie alkoholowe oraz badanie EKG. Wynik badania zawsze przekazuję do oceny przez Lekarza KARDIOLOGA, a w przypadku stwierdzenia przez niego uwag, pacjent zostaje oddany (za jego zgodą) pod opiekę służb ratunkowych.

Osoby cierpiące na chorobę alkoholową mogą skorzystać z mojej pomocy przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Dojeżdżam zarówno do domu pacjenta, jak i w inne wyznaczone miejsce na terenie Skierniewic i okolic, aby przeprowadzić odtrucie poalkoholowe.

☎ 57 20 20 997

Zachęcam do kontaktu!

Odtrucia alkoholowe Poddebice Odtrucia alkoholowe Brzeziny Odtrucia alkoholowe Radomsko Odtrucia alkoholowe Tomaszow Mazowiecki Odtrucia alkoholowe Łask Odtrucia alkoholowe Zduńska Wola Odtrucia alkoholowe Łowicz
Odtrucia alkoholowe Opoczno Odtrucia alkoholowe Kutno Odtrucia alkoholowe Piotrków Trybunalski Odtrucia alkoholowe Skierniewice Odtrucia alkoholowe Sieradz Odtrucia alkoholowe Uniejów Odtrucia alkoholowe Łęczyca