odtrucia alkoholowe łódź ODTRUCIA
ALKOHOLOWE
57 20 20 997
pjratmed@gmail.com

Odtrucia poalkoholowe Tomaszów Mazowiecki i okolice

odtrucia poalkoholowe tomaszow-maz

Posiadam wiedzę oraz doświadczenie w zakresie wspierania i pomocy pacjentom cierpiącym na chorobę alkoholową. Jako osoba znająca dogłębnie problem alkoholowy, wykonuję odtrucia alkoholowe u pacjentów w miejscowości Tomaszów Mazowiecki i okolicach.

Aby skorzystać z usług, które świadczę, wystarczy skontaktować się ze mną. Dojeżdżam do chorego, który wymaga przeprowadzenia odtrucia poalkoholowego, zarówno do domu, jak i w każde inne miejsce w Tomaszowie Mazowieckim i okolicach.

Odtruwanie poalkoholowe z badaniem EKG

Za każdym razem podczas mojej wizyty, wykonuję także badanie EKG, które następnie ocenia Lekarz KARDIOLOG. W przypadku stwierdzenia przez niego nieprawidłowości, pacjent zostaje przekazany za swoją zgodą pod opiekę służb ratunkowych.

Zachęcam do skorzystania z mojej pomocy. Odtrucia alkoholowe wykonuję przez 7 dni w tygodniu, także w święta. Jestem dostępny dla pacjentów przez 24 godziny na dobę.

☎ 57 20 20 997

Zapraszam!

Odtrucia alkoholowe Poddebice Odtrucia alkoholowe Brzeziny Odtrucia alkoholowe Radomsko Odtrucia alkoholowe Tomaszow Mazowiecki Odtrucia alkoholowe Łask Odtrucia alkoholowe Zduńska Wola Odtrucia alkoholowe Łowicz
Odtrucia alkoholowe Opoczno Odtrucia alkoholowe Kutno Odtrucia alkoholowe Piotrków Trybunalski Odtrucia alkoholowe Skierniewice Odtrucia alkoholowe Sieradz Odtrucia alkoholowe Uniejów Odtrucia alkoholowe Łęczyca