odtrucia alkoholowe łódź ODTRUCIA
ALKOHOLOWE
57 20 20 997
pjratmed@gmail.com

Odtrucia alkoholowe Zduńska Wola i okolice

odtrucia poalkoholowe zdunskawola

Wykonuję odtruwanie alkoholowe z dojazdem do pacjentów, którzy mieszkają na terenie Zduńskiej Woli i okolic. Zapraszam serdecznie do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty.

Jestem osobą, która posiada wiedzę oraz doświadczenie w zakresie leczenia choroby alkoholowej oraz oferowania wsparcia osobom zmagającym się z tym problemem. Zapewniam przeprowadzenie odtrucia poalkoholowego, zarówno w domu pacjenta, jak i w każdym innym miejscu w miejscowości Zduńska Wola i w okolicach.

Odtrucia alkoholowe przez całą dobę

Służę swoją pomocą i doświadczeniem, wykonując odtrucia poalkoholowe oraz udzielając wsparcia każdemu, kto pragnie pozbyć się problemu. Jestem dostępny przez 24 godziny na dobę. Z mojej pomocy można skorzystać także w niedziele i święta. Podczas wizyty wykonuję badanie EKG, które ocenia Lekarz KARDIOLOG. Jeśli stwierdzi on ewentualne zaburzenia kardiologiczne, pacjent (za swoją zgodą) zostaje ewentualnie oddawany pod opiekę służb ratunkowych.

☎ 57 20 20 997

Zapraszam serdecznie.

Odtrucia alkoholowe Poddebice Odtrucia alkoholowe Brzeziny Odtrucia alkoholowe Radomsko Odtrucia alkoholowe Tomaszow Mazowiecki Odtrucia alkoholowe Łask Odtrucia alkoholowe Zduńska Wola Odtrucia alkoholowe Łowicz
Odtrucia alkoholowe Opoczno Odtrucia alkoholowe Kutno Odtrucia alkoholowe Piotrków Trybunalski Odtrucia alkoholowe Skierniewice Odtrucia alkoholowe Sieradz Odtrucia alkoholowe Uniejów Odtrucia alkoholowe Łęczyca