odtrucia alkoholowe łódź ODTRUCIA
ALKOHOLOWE
57 20 20 997
pjratmed@gmail.com

Odtruwanie alkoholowe Brzeziny i okolice

odtrucia poalkoholowe brzeziny

Serdecznie zachęcam do skorzystania z mojej pomocy każdego, kto zmaga się z chorobą alkoholową. Wykonuję odtruwanie poalkoholowe w miejscowości Brzeziny i w okolicach, z bezpośrednim dojazdem do pacjenta do domu lub w inne miejsce.

Jestem osobą doświadczoną, która dogłębnie zna problem alkoholowy. Posiadam także wiedzę, dzięki której mogę służyć pomocą każdemu, kto boryka się z chorobą alkoholową i pragnie wyjść na prostą. Oprócz wykonywania odtruć alkoholowych służę także wsparciem, oferując moim pacjentom z Brzezin i okolic, bezpłatne konsultacje mające na celu wspomóc ich w pokonaniu problemu alkoholowego.

Odtrucia poalkoholowe z dojazdem do pacjenta

W celu skorzystania z mojej pomocy, wystarczy skontaktować się ze mną pod numerem telefonu podanym na stronie. Dojeżdżam do pacjentów zarówno do domu, jak i w każde inne wyznaczone miejsce. Przeprowadzam odtruwanie alkoholowe, a także wykonuję badanie EKG, które ocenia Lekarz KARDIOLOG. Jeśli stwierdzi on ewentualne zaburzenia kardiologiczne, pacjent zostaje przekazywany za jego zgodą pod opiekę służb ratunkowych.

☎ 57 20 20 997

Zapraszam osoby z Brzezin i okolic do kontaktu ze mną!

Odtrucia alkoholowe Poddebice Odtrucia alkoholowe Brzeziny Odtrucia alkoholowe Radomsko Odtrucia alkoholowe Tomaszow Mazowiecki Odtrucia alkoholowe Łask Odtrucia alkoholowe Zduńska Wola Odtrucia alkoholowe Łowicz
Odtrucia alkoholowe Opoczno Odtrucia alkoholowe Kutno Odtrucia alkoholowe Piotrków Trybunalski Odtrucia alkoholowe Skierniewice Odtrucia alkoholowe Sieradz Odtrucia alkoholowe Uniejów Odtrucia alkoholowe Łęczyca