odtrucia alkoholowe łódź ODTRUCIA
ALKOHOLOWE
57 20 20 997
pjratmed@gmail.com

Odtrucia alkoholowe Kutno i okolice

odtrucia poalkoholowe kutno

Problem alkoholowy, który dotyka dużą część społeczeństwa, jest dla mnie tematem dobrze znanym. Pragnę oferować pomoc każdemu, kto zmaga się z chorobą alkoholową. Służę zarówno swoim doświadczeniem, jak i wiedzą. Wykonuję odtruwanie alkoholowe z dojazdem do pacjenta do Kutna i okolic.

Odtrucia poalkoholowe

Jestem osobą doświadczoną, która posiada wiedzę niezbędną do niesienia pomocy pacjentom borykającym się z problemem alkoholowym. Zapewniam wykonanie odtrucia alkoholowego, które wykonuję zarówno w domu, jak i w każdym miejscu na terenie Kutna i okolic, w którym znajduje się osoba w potrzebie.

Jestem dostępny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Służę swoją pomocą także w niedziele i święta. Podczas wizyty, oprócz odtrucia poalkoholowego, wykonuję także badanie EKG, które następnie ocenia Lekarz KARDIOLOG. W przypadku stwierdzenia przez niego ewentualnych nieprawidłowości, przekazuję pacjenta (za jego zgodą) pod opiekę służb ratunkowych.

☎ 57 20 20 997

Serdecznie zapraszam osoby cierpiące na chorobę alkoholową do kontaktu ze mną.

Odtrucia alkoholowe Poddebice Odtrucia alkoholowe Brzeziny Odtrucia alkoholowe Radomsko Odtrucia alkoholowe Tomaszow Mazowiecki Odtrucia alkoholowe Łask Odtrucia alkoholowe Zduńska Wola Odtrucia alkoholowe Łowicz
Odtrucia alkoholowe Opoczno Odtrucia alkoholowe Kutno Odtrucia alkoholowe Piotrków Trybunalski Odtrucia alkoholowe Skierniewice Odtrucia alkoholowe Sieradz Odtrucia alkoholowe Uniejów Odtrucia alkoholowe Łęczyca