odtrucia alkoholowe łódź ODTRUCIA
ALKOHOLOWE
57 20 20 997
pjratmed@gmail.com

Odtruwanie alkoholowe Łowicz i okolice

odtrucia poalkoholowe lowicz

Każda osoba borykająca się z problemem alkoholowym może skorzystać z usług, które świadczę na terenie miejscowości Łowicz i w okolicach. Wykonuję odtruwanie alkoholowe z dojazdem do domu oraz w każde inne wyznaczone miejsce, w którym przebywa pacjent.

Zapewniam nie tylko pomoc, ale także wsparcie i możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji dotyczących rozwiązania problemu z alkoholem.

Odtrucia poalkoholowe 7 dni w tygodniu

Posiadam zarówno niezbędne doświadczenie, jak i również wiedzę, która pozwala mi wykonywać odtruwanie poalkoholowe u pacjentów cierpiących na tę chorobę. Podczas mojej wizyty wykonuję także badanie EKG, które ocenia Lekarz KARDIOLOG. W przypadku stwierdzenia przez niego nieprawidłowości, przekazuję pacjenta (za jego zgodą) pod opiekę służb ratunkowych.

☎ 57 20 20 997

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną, osoby z Łowicza i okolic. Odtrucia alkoholowe wykonuję przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w dni świąteczne!

Odtrucia alkoholowe Poddebice Odtrucia alkoholowe Brzeziny Odtrucia alkoholowe Radomsko Odtrucia alkoholowe Tomaszow Mazowiecki Odtrucia alkoholowe Łask Odtrucia alkoholowe Zduńska Wola Odtrucia alkoholowe Łowicz
Odtrucia alkoholowe Opoczno Odtrucia alkoholowe Kutno Odtrucia alkoholowe Piotrków Trybunalski Odtrucia alkoholowe Skierniewice Odtrucia alkoholowe Sieradz Odtrucia alkoholowe Uniejów Odtrucia alkoholowe Łęczyca